HAKKIMIZDA

TEM MOTOR 1996 yılında Asenkron Elektrik motoru imalatına başlamış, teknolojinin gerektirdiği uygunluk ve kalitede, ürün çeşidini ve müşteri memnuniyetini başlıca hedef olarak benimseyerek, yerli elektrik motoru imalatına devam etmektedir.

Kuruluşundan bugüne kadar faaliyet gösterdiği elektrik motoru üreticileri sektöründe başarılı çalışmalara imza atarak hızla büyüyen, özel motor imalatı ile geniş kitleye cevap veren Tem Motor, geliştirdiği teknolojiye uyumlu  projeleri ile sektöründe fark yaratmaya devam etmektedir.

Çevreci, çalışan ve müşteri  memnuniyeti odaklı  sorumluluğu önemseyen ve bu unsurları ana hedef olarak gören Tem Motor bu alanlardaki sorumluluğundan  ödün vermeden  çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Sanayi sektöründe, yerli imalatçı olmanın gururuyla hızla büyümek, uluslararası arenada markamızla ve kalitemizle yer almaktır.

Misyonumuz

Türk sanayiinde, tamamen yerli imalatı destekleyen politikamızla yer alarak ürettiğimiz elektrik motorlarının kalitesini ve teknolojiye uyumlu motor çeşitlerini sürekli geliştirerek, ülke sanayii sektöründe ve uluslararası piyasalarda beklentilere cevap verebilecek bir marka olmaktır.

Bir Bütün Olmak!

TEM MOTOR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ve çalışanlarımız olarak önceliğimiz, tüm ekibimiz bir bütün olmak.

Tecrübemiz ve deneyimli kadromuz ile kalitemizden taviz vermeden, disiplin ve azim ile gelişen dünya profiline uyum sağlamak.

Ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uyar, sürekli gelişmeyi temel alan bir İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi dâhilinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı düsturuyla hareket ederiz.

Firmamız politikamız gereği;

• Çalışma ortamında ortaya çıkabilecek sağlık ve güvenlik risklerinin analiz edilerek min. indirgemek

• Ekip arkadaşlarımıza gerekli eğitimi vererek, bilinçli bir takım olmak

• İş kazası ve meslek hastalığı sıfıra indirmek için gerekli önlemleri almak

Takımımız bir bütün olarak çalışıp maksimum verim ve minumum risk prisibini benimseyerek, yılların verdiği tecrübeyle sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışırız.